محل تبلیغات شما

دانلود سریال chernobyl بدون سانسور

سریال چرنوبیل برگرفته از فاجعه اتمی در شهری به همین نام در کشور اوکراین ساخته شده است و با نشان دادن واقعیت‌های تلخ، بزرگترین فاجعه غیر نظامی و اتمی تاریخ بشر را به نمایش می‌گذارد. این اتفاق باعث پخش مواد رادیواکتیو در بخش بزرگی از غرب شوروی و اروپا شد و تبعاتی به بار آورد که بر میلیون‌ها نفر تاثیر گذار بوده و خواهد بود.
چرنوبیل، مینی سریال فوق العاده شبکه اچ بی او، با این کلمات تمام می‌شود به یاد تمام کسانی که زجر کشیدند و قربانی شدند». به گفته برایان تالریکو، منتقد سایت راجر ایبرت، این‌ها جملاتی درخور برای سریالی است که برای احترام به قربانیان حادثه چرنوبیل ساخته شده است. از کارگرانی که در این حادثه جان خود را از دست دادند بگیرید تا کسانی که برای حفظ آن جنگیدند و دانشمندانی که تلاش می‌کنند حادثه چرنوبیل دوباره تکرار نشود.

دانلود سریال چرنوبیل با زیرنویس چسبیده
هرچند

سریال چرنوبیل با نقش آفرینی عالی بازیگرانی چون جرد هریس»، استلان اسکارشگورد» و امیلی واتسون»، شکل گرفته و جا افتاده است، اما خود حادثه تلخ چرنوبیل، ظرفیت قابل توجهی دارد.
هر ساعت سریال چرنوبیل از ساعت قبلی تاثیرگزار‌تر است. تیمِ یوهان رنک، کارگردان سریال، تصویری از ملتی را نشان می‌دهد که همگی تحت تاثیر هشدار یک حادثه اتمی هستند و این تصویر همینطور ویرانگرتر می‌شود.
در ابتدای سریال چرنوبیل، حس فوق العاده متنوعی را تجربه می‌کنیم. شخصیت‌های مختلفی را در فضای حادثه ۲۶ آوریل ۱۹۸۶ می‌بینیم، فضایی که یک ازمایش امن، خیلی خیلی ناامن می‌شود.
تعدادی زیادی کارگر مستقیما باآازمایش اتمی درگیر هستند. اکثر آن‌ها بی تجربه هستند و نمی‌دانند کاری که انجام می‌دهند دقیقا چیست و با اجبار ناچار به انجام کاری اشتباه می‌شوند.
همچنین شخصیت‌هایی را در ابتدای سریال می‌بینیم که می‌خواهند کمک کنند. مثل آتش نشانانی که برای خاموش کردن شعله‌ها می‌روند، اما نمی‌دانند به سمت مرگ حرکت می‌کنند.
از طرفی دولتمردانی را می‌بینیم که بلافاصله در حال ساختن داستان‌های دروغین هستند تا تصویر شوروی در جهان خراب نشود. آن‌ها با اینکه می‌دانند داستان چیست، ولی ادعا می‌کنند هیچ اتفاقی رخ نداده است.
جرد هریس، نقش والری لگاسوف، یک دانشمند هسته‌ای شوروی را بازی می‌کند. او اولین کسی است که تشخیص می‌دهد در

چرنوبیل چه اتفاقی افتاده است و قرار است چه اتفاقات دیگری رخ دهد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پوشاک تُرک رُز طراحی لوگو در اردبیل حس دیزاین پلی آلومینیوم کلراید طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل وبلاگ گردشگری رامبو MASHKAN آی بانو سرگرمی ها حقیقت روشن: